Święta ... chanya13 13:02 Witam. Ostatnia karteczka świąteczna (chyba). Oto ona: Zgłaszam ją na wyzwanie: http://sketchsaturday.blogspot.com/2012/03/week-201-31st-march-sponsored-by-craft.html wg mapki: Pozdrawiam chanya13. Komentarze debby40006 kwietnia 2012 08:36Lovely cute card.luvDebbyOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzJoanna Wiśniewska6 kwietnia 2012 21:44Śliczna i Wiosenne Przebudzenie również mi się podoba :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Zawieszka i Candy dla wytrwałych dzień 1. Witam, cieszę się że są chętni na moje Candy :) Startujemy :) Na początek zawieszka z Tildą. Oto ona: Zasady Candy:umie… Czytaj dalej
Na czerwono i Candy dla wytrwałych dzień 27. Witam - dzisiaj tak dla odmiany karteczka - albo na walentynki, albo na ślub, albo .... Wasze komentarze postaram się o… Czytaj dalej
Ślubna i Candy dla wytrwałych dzień 2. Witam Was w ten mroźny poranek, na termometrze rano było -3 stopnie. Dzisiaj mam dla Was karteczkę ślubną w rozmiarze … Czytaj dalej
Lovely cute card.
OdpowiedzUsuńluv
Debby
Śliczna i Wiosenne Przebudzenie również mi się podoba :)
OdpowiedzUsuń