Bombka po raz pierwszy.

Witam, dawno mnie nie było ;) ale czasami i tak bywa :) Mam nadzieję, że się stęskniliście ;) Zacznę od wyzwania tutaj: http://polkadoodle.blogspot.com/2015/08/week-34-crafting-challenge-at.html  temat: użyj czegoś nowego. Tym razem wykorzysta łam gotową grafikę oraz napis z nowej kolekcji: Picknix 3 Nordic Winter CD Ja przygotowałam karteczkę bombkę (pierwszy raz) z nowego "bombkowego" wykrojnika Ornments round, gałązki z Holiday greens. Kwiatki ręcznie robione ;)

Hello, today  I want to share with you a card which I prepared for: http://polkadoodle.blogspot.com/2015/08/week-34-crafting-challenge-at.html our new challenge theme is: use something new.  I used the new Picknix 3 Nordic Winter CD to make this Christmas card. I used pre-coloured image Santa with Polychromos and sentence: Merry Christmas . What is more - I also used first time 2 new dies: Ornaments, round and Holiday greens. I added handmade poinsettia flowers. I hope you like it ;)

Moja kartka / my card:
Pozdrawiam, chanya13

Komentarze

 1. Fantastyczna! Ja na razie rozważam różne świateczne warianty - a jak już wróce do domu, to będe je wprowadzać w życie. :-) W tym roku mam troche więcej kartek do zrobienia. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. This is beautiful!! Have a fabulous weekend.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gorgeous I love the shape of the card too x

  OdpowiedzUsuń
 4. Awesome make and he is my fave santa and love the shape

  OdpowiedzUsuń
 5. Love this, a pretty shape and a wonderful Santa.

  Jenny xx

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram