Witam Was w ten piękny, słoneczny dzień - na orzeźwienie karteczka w barwach malinowo-cytrynowych ) Połączyłam GP z UHK. W roli głównej wykrojnik Spellbindera - mój nowy nabytek :) jest cudowny :) a karteczka dla sąsiad…
Witam, dziękuję Wam za wsparcie i za to, że we mnie wierzycie :) Dzisiaj tak na szybciutko - karteczka z okazji 25-lecia pożycia małżeńskiego. Karteczka w rozmiarze 15-21 cm - jak dla mnie olbrzym. Zakochałam się w tym …